Pavla, 3. kapitola

Autor: webadmin, vytvořeno: 6. červenec 2020.

V první kapitole jsme poznali hrdinu příběhu Honzu a jeho partnerku, později manželku Pavlu. Už po sedmi měsíčním vztahu zjistil, že je mu dlouhodobě nevěrná. I když se snažil zachovat jako chlap a vztah s ní ukončit, podlehl její rafinovanosti a utajované dominanci, poklekl před ní a splnil její příkaz. Tím se nadobro stal jejím otrokem a cuckoldem.

V druhém dílu už jsme přímo vtaženi do jejich pravidelného sobotního rituálu, kdy Pavla chodí na kurzy cizího jazyka, jenže o jazyku je to především po jejím návratu domů. Její manžel ji musi přivítat velmi specifickým a oddaným způsobem. Taky se dozvídáme, že Pavla je požitkářská a sadistická domina a svého partnera ráda mučí. To proto, aby udržela jeho podřízené postavení a zdůraznila fakt, že on je jen a pouze její hračka, kdykoli si ona usmyslí.

Třetí kapitola nás uvede do prvního setkání s jejím novým, mladým bullem. Cuckolda Honzu čekají nové, silně ponižující, ale pro cuckolda samozřejmé zážitky.

Pavla, kapitola třetí. Cuckold povídka, červenec 2020.

Téměř každou sobotu odjížděla Pavla za svým milencem a trávila s ním večer. A kolem půlnoci se pak vracela domů. Jenže asi po půl roce její bull začal mít nějaké problémy s manželkou a musel se stáhnout. Tím její sobotní jazykově-vzdělávací výlety náhle skončily. Pavla z toho byla silně rozpačitá, ale nechtěla dělat problémy a stáhla se taky. Trvalo to týden, než se s tím nějak srovnala. Po celou dobu přemýšlela, jestli si její milenec důvod s manželkou nevymyslel. Zvažovala, jestli to nebyla jen výmluva, aby vztah ukončil. Bylo jí podezřelé, že rázem ubylo i jeho psaní, a to i v době, kdy byl v práci a psát mohl. Její podezření se zvětšilo ještě víc, když mu poslala mail s dotazem, jestli se ještě někdy uvidí. Odepsal jí až na druhý den a odpověď byla poněkud vyhýbavá. Popsal však velmi podrobně, že jeho manželka pojala nějaké podezření, sledovala ho a on teď neví, co všechno ví a co ne. Zároveň taky připsal, že se v tomto vztahu již necítí pohodlně, že má strach pokračovat a nechce riskovat. To ji utvrdilo v tom, že je konec a nemá cenu na tom cokoliv dál stavět. Po pár dnech se posunula ještě dál a připustila, že už to bylo docela stereotypní a zpětně si uvědomila, že posledních pár setkání bylo zvláštně strojených. Jakoby se jejich vztah vyčerpal a nebylo, kam dál jít. Jen si toho nevšímala, myslela si, že je to nějaká dočasná únava, třeba z práce nebo tak. Neřešila to. Nechtěla ho pro sebe víc, než měla, užívala si ty chvíle s ním, sex, jeho výdrž, ale taky mužnou postavu a hlavně i jeho chování a jednání. Vyzařoval z něj šarm, charisma a to její manžel v takové míře neměl.

„Dáme si teď chvíli oddych,“ řekla mně v pátek odpoledne. „Vyrazíme si na výlet a uvidíme, co dál.“

Byla to po dlouhé době velká změna. Syn i dcera celkem pravidelně jezdívali na víkend k jedněm nebo druhým prarodičům. A protože zrovna měli být oba doma, vyjeli jsme všichni čtyři. Bylo to příjemné, i když trošku hašteřivé. Byl to výlet s puberťáky.

I já si během toho týdne kladl otázky, jestli je to konec našemu cuckold life stylu. Samozřejmě jsem přemýšlel, jestli chci nebo musím být nadále cuckold a dělat všechny ty neobvyklé věci. Jednu chvíli jsem si říkal, že už by to možná stačilo. Jenže když jsme s Pavlou měli sex, vnímal jsem, že ji to ne zcela baví. A že ji stále ze všeho nejvíc vzrušuje, když u toho mluvíme sprostě a povídáme si o jejím zahýbání a všeho toho kolem. Na nás oba to téma stále působilo jako afrodisiakum. I proto jsem dospěl k závěru, že si stejně zase někoho najde a mně to nebude zase až tak vadit.

Neuplynul ani týden od našeho sobotního výletu a Pavla už si mě volala k sobě.

„Honzo?“

„Ano?“ odpověděl jsem poslušně.

„Pojď na chvíli za mnou a zavři dveře.“

Poslechl jsem a šel za ní. Seděla na sedačce a psala si něco na notebooku.

„Klekni si tady přede mě, chci, abys mi sloužil.“ rozkázala, aniž by se na mě podívala.

Poklekl jsem před svou Madam a čekal, co bude.

„Píšu si tu s jedním mladým chlapcem a chci, abys mě u toho lízal.“

Bezděčně roztáhla nohy, jednu si dala na stolek a druhou na křeslo. A poposunula se tak, abych ji mohl lízat co nejlépe. Přiblížil jsem se k její krásné kundičce a pomalu jsem se k ní svými rty přisál. Vzdychla.

Poslouchal jsem její klepání prstů do klávesnice a přemýšlel, co nového na mě asi čeká.

„Tomu klukovi je 26 a má docela přehled o tom, co to znamená cuckold a hotwife a bull.“ řekla mně Pavla.

Nereagoval jsem, poslušně jsem ji lízal a ekal, co se dozvím dál.

„Chce mě šukat jak divoch a chce, abys všechno vylizoval, prý toho má opravdu hodně!“ usmála se a přitom mě jednou rukou chytla za hlavu a trošku si mě přitlačila víc k poštěváčku.

„Lízej, lízej!“ zachvěla se a ještě víc se mi nabízela.

Ozval se zvuk další příchozí zprávy a ona se vrátila zpět k psaní.

„Píše, že tě taky klidně ošuká!“ zasmála se a podívala se na mě. Naše pohledy se potkaly.

Takovou zkušenost jsem ještě neměl, ale bylo mi jasné, že to patří k věci. Už jsem viděl pár videí, kde si bull odskočí od své hotwife a udělá si dobře o cuckolda. A pikantnější to je, když mu u toho jeho manželka aktivně asistuje. Ponížení tak dostává větší rozměr.

„Co mu mám odepsat?“ zeptala se s úsměvem.

Neodpověděl jsem. Nejsem bi a všechny naše dosavadní zkušenosti byly o tom, že se odněkud vrátila a já ji musel přivítat a očistit jazykem. To, že bych se aktivně účastnil nějakých seancí by byla pro mě novinka.

„Píšu mu, že pro mě uděláš cokoliv, co ti nařídím a že ho klidně i rozkouříš!“ opět se zasmála a dala si víc záležet na tom, abych poznal, že klepnula na enter.

„To prosím ne!“ zažadonil jsem.

„Drž hubu a lízej!“ podívala se na mě velmi zlým, panovačným a nesmlouvavým pohledem.

Pokračoval jsem a snažil jsem se, abych byl ten nejlepší a nejoddanější lízač a čistič na celém světě.

„Teď to děláš moc dobře!“ zasnila se a zrychlovala své vzdychání.

„Takto se mně moc líbíš, takto Tě miluji.“

Cítil jsem, jak stoupá její vzrušení a jak se její tělo víc a víc chvěje, ve vlnách. Její orgasmus se blížil a to mě ještě víc povzbuzovalo. Rostlo ve mě přesvědčení, že jsem užitečný, že jí mám stále co nabídnout a že spolu máme docela skvělý sexuální život. I když poněkud netradiční.

„Budeš ošukanej, nejdřív připínákem a pak od mladýho nadrženca!“ tlumeně zakřičela a krátce na to vydala sérii zvuků. Její tělo se zmítalo přicházejícím orgasmem, krátce propnulo a pak ztěžka dopadlo zpět na sedačku.

Následovala chvíle, kdy mě vděčně hladila po vlasech a hledala moje ruce, aby se s nimi spojila. Její něžné, tenké a dlouhé prstíky se proplétaly s mými a hledaly vzájemné postavení, které by symbolizovalo, že jsme svoji, pro sebe a i když máme zvláštní typ vztahu, jsme to jen my dva, kdo tvoří jeho nejpevnější jádro.

„Jsi skvělý,“ pochválila mě. „Ale s tím ošukáním a rozkuřováním to platí!“ dodala, a úsměv se jí vracel zpět do tváře.

Zase jsem mlčel. Nemělo cenu cokoliv říkat. Tohle manželství vede ona a nemá smysl to měnit.

„Přijde už zítra,“ oznámila suše.

Celý den v práci jsem se snažil myslet na cokoliv jiného, jen ne na to, že k nám přijde nějaký obejda a já budu okolnostmi přinucen dělat další nové věci, které bych dělat neměl. Přes mou urputnou snahu se mi do hlavy vkrádaly myšlenky a stále dokola mě nutily zaujímat nějaká stanoviska. Bylo zbytečné se s nimi prát. Tušil jsem, že se dnešní večer bude v ledasčem nový.

Pavla mně napsala, že ten její “chlapec“ přijde kolem 7. večer. Mám prý být vykoupaný, voňavý a připravený na všechno.

Udělal jsem, co mně nařídila. Jsem poslušný a dobře vychovaný cuckold a vím, že nesplnění úkolu by mohlo mít různé, určitě nepříjemné následky.

Samozřejmě, že jsem často přemýšlel, proč od toho neuteču a nenajdu si nějakou normální ženu. Nebo proč se nepokusím to schéma změnit. Jenže to by se musela změnit i ona. A kdo ví, jaké by to pak bylo. Takto jsem měl paradoxně víc sexu, než je obvyklá frekvence, kterou jsem vyčetl různě na diskuzích na internetu. Vím, že to nemusí být důvěryhodné, ale u nás to fungovalo tak, že Pavla byla mnohem aktivnější, vnímavější a vzrušivější, když nebyla jen se mnou. Její nevěra byla velmi silné afrodisiakum, jak pro ni, tak i pro mě. Jakobych s těmi jejími milenci soupeřil. Tím mám na mysli to, že když jsme měli s Pavlou sex, většinou byl velmi intenzivní. Bez ohledu na délku trvání našeho vztahu. Možná to bylo o tom, že ji těšil ten zájem dalšího muže a pro mě bylo velmi příjemné šukat kurvu, pornoherečku a manželku v jednom. Lidská psychika a sexualita je těžko popsatelná, stejně jako život sám.

Chvíli po sedmé večer mně pípla esemeska. Byl v ní další příkaz. Měl jsem připravit dva čaje. Šel jsem tedy do kuchyně, připravil hrníčky, čaje, cukr, citrón a vše kolem.

Po pár minutách jsem zaslechl klíče ve dveřích. Krátce na to vstoupila Pavla i s návštěvou. Chvíli jsem počkal a pak jsem se s čaji vydal do obývacího pokoje.

Manželka i její host už seděli na sedačce, drželi se za ruku a jemně se líbali. Postavil jsem čaje před ně na stoleček a letmo okouknul toho mladíka. Připadal mi jako kombinace Breda Pitta a Johna Travolty, ale byl to jen první, letmý dojem.

„Zamkni a pak si stoupni do kouta a neruš!“ řekla mně Pavla. A když se otočila tváří ke svému milenci, usmála se.

„Dovol, abych Ti tímto přestavila svého osobního otroka, sluhu a NULU v jednom,“ zasmála se vlastnímu úvodu a opět hosta políbila.

„Pozdrav svého nového Pána!“ přikázala mně.

„Dobrý večer, Pane,“ splnil jsem další rozkaz. Stál jsem v koutě jak na hanbě a díval se na ně, jak sedí těsně vedle sebe a stále se drží za ruce.

„Dones klícku! Ať se trošku pobavíme,“ dodala posměšně Pavla a sundala si svetýrek.


Klícku, neboli chastity belt nebo taky pás cudnosti jsem dostal k Vánocům, ale až poté, co skončila oficiální část večera a předávání dárků. Když si šly děti do svých pokojů, Pavla mně donesla ještě jednu krabičku.

„Málem bych na něco zapomněla!“ řekla mně tehdy teatrálně a nemohla se dočkat, až balíček rozbalím. Když jsem pak viděl, co v něm je, zatrnulo mi. Štědrý večer pak pokračoval tak, že mně klícku nasadila a pak si poručila lízání. Poprvé v životě jsem tak poznal ty zvláštní pocity topořícího se penisu a nepřekonatelnost klícky. Vnímal jsem tah za varlata a zároveň i bezmoc. A když jsem si chtěl aspoň trošku péro přes mezery mezi dráty pohonit, zlomyslně mně poručila, abych ji držel oběma rukama za boky.


Zašel jsem vedle do ložnice a z jedné zásuvky vytáhl onu krabičku, ve které byla klícka. A hned jsem se vydal zpět, před svou Madam a klícku jí podal. A postavil jsem se před oba v očekávání, že mně klícku skutečně nasadí. Před svým milencem, před borcem, kterého jsem viděl sotva tři minuty.

„Sundej si kalhoty, dělej!“ rozkázala a letmo kouknula i na svého bulla.

Jak omámený jsem poslechnul a sundal si kalhoty.

„Tak, a teď Karlovi ukážu, jaká jsi opravdová nula a že na tebe vůbec nemusí brát ohledy,“ dodala a zručně vzala šourek s varlaty a protáhla je postupně kroužkem. Hned na to vzala i penis a protlačila jej kroužkem mezi varlaty. A pak mně zručně začala nasazovat samotnou klícku. Protahovala štíhlými prsty můj penis klíckou tak, až se spojovací kolík a pomocné kolíčky ocitly proti sobě. Pak opatrně ale zkušeně prsty upravovala vše tak, aby mě neskřípla. Než jsem se nadál, zacvakl na klícce zámeček.

Pavla velmi dobře věděla, že cuckold je o rituálech, o symbolech a tak ke mně natáhla ruku, přičemž mezi prsty držela klíček od zámečku klícky a druhou rukou si rozepnula řetízek na zápěstí.

chastity
A pak mně zručně začala nasazovat samotnou klícku.

„Víš, co máš dělat, dej klíček, kam patří!“ přikázala a podala mně řetízek i klíček.

Její partner se na celou scénu zaujatě díval a využil volné chvíle k ochutnání čaje.

Navlékl jsem klíček na řetízek a pak jej přiložil Pavle na ruku a zapnul.

„Poděkuj a popros mě, abych tě předvedla své návštěvě!“ pokračovala Pavla v příkazech.

„Děkuji,“ řekl jsem a dodal:„Prosím, předveď mě návštěvě.“

„To ráda udělám, když tak hezky prosíš,“ zasmála se Pavla a znovu se podívala na svého hosta.

„Zajímá Tě to?“ zeptala se a podívala se na mladíka vedle sebe.

„Jen ho předveď!“ zasmál se a já tak poprvé uslyšel jeho hlas.

„Běž vedle a vrátíš se jako pes, s ocasem, jasné?“ řekla se smíchem Pavla. Hned potom se zase začali líbat.

Šel jsem opět do vedlejší místnosti, vzal jsem si gel a anální kolík s krásným chlupatým ocasem a začal si jej pomalu vtlačovat do análu. Už jsme to s Pavlou několikrát zkoušeli a tak jsem věděl, jak na to.

Jakmile si kolík sednul, poklekl jsem na všechny čtyři a vydal se ke své zvrhlé Madam. Přišel jsem až k ní a zaujal polohu ke mně. Díval jsem se na svou Paní a čekal na další příkazy.

„Sundej mně boty!“ rozkázala a podívala se na mě posměšně, jak jen to šlo.

Měla boty na podpatku a krátké punčošky. Rozepnul jsem jednu i druhou botu a jakoby rituálně je sundal. Položil jsem je kousek vedle sebe, aby dokreslovaly celou tu neuvěřitelnou scenérii.

„Cumlej mně prsty!“ víš jak to mám ráda.

Pustil jsem se do práce a přitom jsem zahlédl, jak ji ten drzoun jde rukou rovnou mezi nohy a jak se snaží dostat k její kundičce. Jemně ho za tu zvědavou ruku držela a povzbuzovala ho. Viděl jsem, jak se prsty cpe co nejvíc k vytouženému místečku a jak mne látku jejich kalhotek. Pavla si sundala halenku a ukázala se mu v pěkné poloprůsvitné podprsence. To ho ještě víc povzbudilo a ta její krásná prsa začal vášnivě líbat.

„Sundej mně kalhotky!“ rozkázala mně Pavla a lehce se přizvedla.

Na tomto místě je nutné znovu zopakovat, že cuckold je především velmi silný masochista a nejlíp je mu se sadistickou, zvrhlou, avšak milující ženou. A jako sub by pro ni udělal asi cokoliv, hlavně, když by to mělo nějaký sexuální podtext a naději na nějakou sexuální odměnu.

Natáhl jsem ruce a pomohl jí se svlékáním.

Jakmile jsem držel její kalhotky v ruce, vzala mně je a se smíchem mi je nasadila na hlavu tak, že nejvíc vlhké místečko jsem měl na nose. Vnímal jsem tu vůni a chuť vzrušené kundičky a pocítíl výrazné škubání v místech hráze, tedy mezi kořenem penisu a análním otvorem, momentálně obsazeným kolíkem a imitací zvířecího ocasu. Její host pozvolna vstal a sundal si košili i kalhoty. Hned poté mu Pavla pomohla sundat i boxerky. Spatřil jsem jeho silně ztopořené péro. Pavla ho ihned vzala do obou rukou a začala ho kouřit. Pak se na chvíli podívala na mě a rozkázala:

cuckold kiss
„Líbej mě, francouzsky, jako cuckold!“ rozkázala si.

„Lízej mě!“

Zatímco jsem ji maximálně ponížený a potupený lízal, ona si jej rozkuřovala a připravovala na sex. Vydrželo to tak několik minut, pak se zvedla, hosta přiměla pohodlně si sednout a ona si klekla před něj na zem, na všechny čtyři a pokračovala v kuřbě. Na mě vystrčila zadek a výrazně roztáhla nohy. Zíral jsem na její krásnou, vyšpulenou kundičku a taky análek.

„Líbej mě, francouzsky, jako cuckold!“ rozkázala si.

Přiblížil jsem se ústy k jejímu análku a začal ji jemně lízat. Měla to moc ráda a bylo vidět, že ji to velmi silně vzrušilo. Pohybovala svým tělem, jak se věnovala penisu svého milence a zároveň mě svými pohyby pobízela k ještě intenzivnější a hlubší práci mého jazyka a rtů.

Po pár minutách Pavla vstala, otočila se zády ke svému milenci a sedla si na jeho nohy. Jeho ztopořený penis měla mezi nohama. Trošku si poposedla a pak se opět podívala na mě.

„Vykuř mě!“ poručila mně a smála se. Její partner ji zatím jemně masíroval prsa a díval se, jak se zachovám.

Bylo jasné, že moje potupa s klíckou a análním ocasem byla jen předehra. Nechápal jsem, kde se ta zvrhlost v mé manželce vzala. Kde brala tu jistotu, že se nechám takto ponižovat. Znala mě však velmi dobře. Věděla, že kdybych neuposlechnul, čekalo by mě velmi nepříjemné období, kdy by si dělala, co by se jí zamanulo a mě by z toho beztak zcela vynechala. Pak bych byl paroháč a to by bylo ještě horší. A rozvádět se, na to jsem nepomýšlel, už kdysi jsem se jí odevzdal a věděl jsem, že by mně to snad i chybělo.

Poslušně jsem se přiblížil k stojícím penisu jejího milence, ona jej jednou rukou vzala mezi prsty a postavila mi ho přesně proti ústům.

„No ták, kuř, cuckolde!“ opět mě pobídla a druhou rukou mně přitáhla hlavu. Poprvé jsem tak okusil mužský penis ve svých ústech a pustil jsem se do felace. Jednou rukou jsem jej přidržoval a snažil se o co nejlepší výkon.

„Je to cuckold!“ zasmála se Pavla a lehce se předklonila směrem ke mně.

„Zasuň mně ho tam, dělej!“ přikázala a nastavila svou kundičku proti milencovu tvrdému péru.

Přidržel jsem toho drzého čuráka v ruce a nasměroval ho přesně proti její kundičce. A ona si na něj pomalu, jakoby rituálně nasedla. Zíral jsem zblízka na tu scénu, kdy se moje manželka takto bez okolků oddala jinému muži. Seděla či spíše klečela zády k němu a pomalu začala přirážet.

„Lízej nás!“ opět si poručila Pavla.

Sklonil jsem se k jejímu rozkroku a začal jí lízat kundičku. Byla vlhká a byla cítit vzrušením.

„Hodnej cuckold!“ pochválila mě.

Chvíli si takto užívala, pak se ale otočila a naklekla si tváří k němu. Držel si ji za zadek a milovali se, jakobych tam vůbec nebyl.

sitting
A ona si na něj pomalu, jakoby rituálně, nasedla...

Díval jsem se zblízka na jejich sex a abych si ulevil, snažil jsem se svými prsty alespoň trošku pohonit svoje uzamčené péro. Poskytovalo mně to i fyzické vzrušení a já tak lépe snášel tu potupu, na kterou jsem se musel dívat a u které jsem musel asistovat.

Uběhlo možná 6, 7 minut, během kterých se intenzivně mazlili a líbali a střídali pomalé a rychlé tempo. Pak však postupně zrychlili a zřetelně mířili ke svému vyvrcholení.

„Naplň mě, udělej to, vystříkej mě!“ povzbuzovala Pavla Honzu a maximálně přirážela.

O pár vteřin později se oba udělali. Moc jsem jim to záviděl, ale zároveň jsem byl moc spokojený, protože evidentně spokojená byla i moje Paní. A o to jde ze všeho nejvíc.

Ještě chvíli oddychovali, líbali se a mazlili a šeptali si pochvalná slovíčka. Pak se Pavla začala pomalu zvedat a přitom se otočila na mně a řekla:

„Očisti to, všechno!“

Jako cuckold jsem věděl, že toto je základní povinnost a zároveň i odměna. Vnímal jsem ten silný motiv, fetiš, něco, co působilo jako silný magnet. Každý cuckold je fascinovaný pohledem na čerstvě ošukanou a vystříkanou kundičku své partnerky a je doslova poctěn, když musí na rozkaz svou Madam jazykem a rty očistit. Jakkoliv se to může jevit zvrhlé, pro masochistu je to ta nejkrásnější příležitost, být své paní užitečný a prospěšný. A pro dominantní partnerku je to zase perfektní možnost, užít si pocitu nadřazenosti a vyjímečnosti.

Naklonil jsem se co nejblíž k místu jejich spojení a opatrně prsty přidržel měknoucí penis jejího milence. Pavla se pomalu nadzvedla a zároveň si prsty levé ruky přidržela stydké pysky kundičky co nejvíce sevřené k sobě, aby sperma nevyteklo. Téměř se jí to povedlo, zvedla se a zatímco já ústy čistil prznitelův penis, Pavla si sedla vedle něj, stále si držela kundičku prsty a roztáhla nohy. Dívala se přitom zálibně na to, jak její manžel bere do úst jejího milence, který se před malou chvílí do ní vystříkal.

„Tak pojď, kukine!“ pobídla mě a ukázala druhou rukou mezi své roztažené nohy.

Přesunul jsem se k ní a přiblížil se co nejblíž.

„Popros!“ řekla rozhodně.

I tento úkol jsem splnil a aniž bych se podíval do jejich očí, poprosil jsem, aby mně dovolila její kundičku vylízat.

„Fajn, tak to udělej!“ rozkázala rozverně a jakmile jsem se jazykem a rty přisál k nejmilovanějšímu místečku jejího těla, prsty uvolnila a nechala volně sperma vytéct, rovnou do mých úst.

Lízal jsem a polykal, jako bych ztratil všechny poslední zábrany a znaky mužnosti. Pavla se podívala na svého milence, který si celou scénu velmi užíval a pak mě pochválila.

„Dokonalej kuk.“ A hned se svým slovům zasmála.

Toho dne posunula laťku našich hrátek o pořádný kus vpřed.

Pavla, 1. kapitola

Pavla, 2. kapitola


facebook Sledovat nás a diskutovat o článku můžete zde: Facebook - Netradiční vztahy

Napište nám!

Pokud nám budete chtít cokoliv užitečného nebo podnětného napsat, použijte prosím tuto adresu: netradicni-vztahy@centrum.cz

červený kříž Nezapomeňte na základní pravidla bezpečného sexuálního chování! Článek o nebezpečí plynoucích ze střídání sexuálních parterů. červený kříž"

Pracujete často s excelem? Analyzujete tabulky s daty a potřebujete, aby se práce udělala sama? Chcete mít pořádek ve svých datech a rychle se v nich orientovat? Makra a programovací prostředí v excelu Vám umožní vše snadno, rychle a hlavně levně realizovat!

excel analýza dat

Programování maker v rámci Microsoft Office Excel, Access, Word atd.
Visual Basic for Applications, automatizace výpočtů, analýzy. grafika.

Přehled článků:

Tip: Použijte řazení klepnutím do záhlaví:

Název článku Dat. vytvoření Dat. změny
Úvod 21.11.2015 25.2.2021
Právě čtete: Pavla, 3. kapitola 6.7.2020 6.7.2020
Polyamorie 29.2.2020 29.2.2020
Povídky odjinud 25.2.2020 25.2.2020
Cuckold 21.11.2015 20.3.2015
Pavla, 2. kapitola 21.11.2015 20.3.2015
Pavla 21.11.2015 20.3.2015
Ženou vedený vztah 21.11.2015 28.1.2015
Filmy 21.11.2015 26.1.2015
Ideální HotWife 21.11.2015 25.1.2015
Povídky - přehled 21.11.2015 25.1.2015
Nebezpečí Cuckoldingu 21.11.2015 25.1.2015
Pás cudnosti pro muže 21.11.2015 22.1.2015
Vaše dopisy 21.11.2015 22.1.2015
Ideální Bull 21.11.2015 22.1.2015
Být či nebýt HotWife 21.11.2015 22.1.2015
Queen of Spades 21.11.2015 22.1.2015
Seznamka 21.11.2015 22.1.2015
Poradna 21.11.2015 22.1.2015
CuckQuean 21.11.2015 19.10.2014
Kdo je to HotWife 21.11.2015 19.10.2014
Symboly Cuckold LifeStyle 21.11.2015 27.8.2014
Historie Cuckoldingu 21.11.2015 18.8.2014
Kdo je to Bull? 21.11.2015 18.8.2014
Captions 21.11.2015 18.8.2014
Ideální Cuckold 21.11.2015 18.8.2014
Cuckold Life Style 21.11.2015 18.8.2014
Cuckold LifeStyle - manželský trojúhelník trochu jinak 21.11.2015 18.8.2014
Kdo je to cuckold 21.11.2015 18.8.2014
Kandaulista vs Cuckold 21.11.2015 18.8.2014
Bull 21.11.2015 15.8.2014
Cuckold nebo Kandaulista? Nechci! 21.11.2015 14.8.2014
Pavla, 1. kapitola 21.11.2015 14.8.2014
Kdo není cuckold 21.11.2015 13.8.2014
Příběhy ze života 21.11.2015 13.8.2014
Odkazy 21.11.2015 13.8.2014
HotWife 21.11.2015 13.8.2014
Literatura 21.11.2015 13.8.2014
Co je to CuckQuean 21.11.2015 13.8.2014
Zdravi 21.11.2015 13.8.2014
Drzoun v bazénu 4.8.2020 4.8.2020


Z obsahu:

Drzoun v bazénu, cuckold povídka.

„Dneska se staneš cuckoldem!“ sdělila mně takovým zdobeným hlasem.

Zahučel jsem něco do náplasti, ale zbytečně.

„Jsem moc ráda, že souhlasíš!“ odpověděla si sama a usmála se.

O chvíli později ji zazvonil mobil a ona odešla. Evidentně otevřít.

Zatímco já zůstal v ložnici, ona a návštěva byli v obýváku. Snažil jsem se napínat uši, abych zjistil, co se děje.

Slyšel jsem jen vzdechy a tiché hlasy. Jenže po chvíli už jsem slyšel zřetelné sténání a vzrušené vzdychání.

Drzoun v bazénu, srpen 2020

Pavla - povídka na pokračování

Další sobotní noc. Právě jsem dorazil domů, zouvám se a rozhlížím se kolem sebe. Manželka ještě není doma, soudě podle botů či klíčů. Je ještě brzy. Vrací se většinou až těsně před půlnocí. A je lepší, když jsem doma první já. Má to svůj smysl, musím se ještě osprchovat a hlavně přeladit. Ještě ani ne před hodinou jsem byl s kamarády na pivu a bowlingu, a to má člověk v hlavě jiné záležitosti. Jenže teď, to už je něco jiného. Rychle si uvědomuji realitu dnešního večera v plné síle. A zase se mě zmocňuje ta směsice pocitů, žárlivost, ale taky silné vzrušení.

povídka na pokračování zde


Cuckold LifeStyle - manželský trojúhelník trochu jinak

Tento trojúhelník má tři hlavní aktéry, ženu, která se nebrání mimopartnerskému sexu, milence (muže) a manžela nebo partnera. Taková žena je pak nazývána HotWife, milenec Bull a manžel Cuckold.

Zatímco žena má plné právo žít svůj sexuální život v plné svobodě, pak Cuckold je z podstaty věci věrný a navíc může být značně omezován ve svých sexuálních potřebách

více zde

Kdo je to Cuckold?

Cuckolding je sexuální úchylka, která je blízká masochismu a celkově zapadá do SM hrátek. Cuckold je muž, kterému je jeho partnerka, nejčastěji manželka, nevěrná, s jeho vědomím a více méně s jeho souhlasem. Pro tyto aktivity se také hojně užívají pojmy jako Cuckold lifestyle, Cuckoldry nebo Cuckolding. Příčina takového jednání, které vybočuje z tradičního pojetí manželství není jedna. Jde o celý komplex příčin a pohnutek, přičemž každý muž, cuckold, bude mít jinou kombinaci a zastoupení. Cuckolding má mnoho úrovní, od fantazie, která není nikdy realizována, přes více či méně zdařilé pokusy, až po těžké formy, zahrnující znemožnění sexuálních aktivit muže.

více zde


HotWife - co to je?

Hotwife (žhavá žena, česky spíše požitkářská žena, bez jakéhokoliv urážlivého kontextu) je zpravidla sebevědomá a cílevědomá vdaná nebo zadaná žena. Ať už na nátlak partnera, nebo z čistě racionálních důvodů nemá zásadní morální problém s tímto typem nevěry. Na svého manžela pak pohlíží buď jako na společenský doplněk, nebo na úplného otroka. Tak jako u Cuckolda, i zde platí, že co žena - HotWife, to příběh sám. HotWife, u těžších forem cuckoldingu též zvaná Cuckoldres je dominantní a požitkářská žena. Častěji se bude pohybovat ve vyšších sférách, tedy v manažerských pozicích apod. Její partner jí sám o sobě nedostačuje a pokud vycítí možnost jej vmanipulovat do této role, tento životní styl si užívá plnými doušky. Na rozdíl od nevěry ji totiž nehrozí klasické problémy, výbuchy hněvu ze strany manžela a následný rozpad vztahu. Více zde.

Myslíte si, že jste v zajetí svého chtíče? Možná potřebujete posunout úplně jinam.

Makra VBA:


Automatizace kancelářských prací, analýzy dat.

Cena od 300 Kč/hod